همزمان با روز دانشجو، مراسم فارغ التحصیلی سال 98 دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اجا در سالن همایش این دانشگاه برگزار شد.

همزمان با روز دانشجو، مراسم فارغ التحصیلی سال 98 دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اجا در سالن همایش این دانشگاه برگزار شد.

در آستانه 16 آذر، روز دانشجو مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اجا با حضور فرمانده دانشگاه علوم پزشکی آجا امیر سرتیپ دوم پزشک رامین حمیدی فراهانی ، رییس عقیدتی سیاسی دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین محمد شهامتی ، فرماندهان ، مسئولین ، دانشجویان و خانواده محترم دانشجویان در سالن همایش این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آجا : پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط گروه موزیک دژبان اجا، فرمانده دانشگاه علوم پزشکی آجا  امیر سرتیپ دوم دکتر حمیدی  ضمن تبریک به دانشجویان فارغ التحصیل و بزرگداشت 16 آذر، روز دانشجو طی سخنانی گفت: موفقیت روز افزون شما دانشجویان و جوانان عزیز آرزوی قلبی ماست . خدا را شاکریم که  خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتش عزیزمان را به ما اعطاء کرد .

دکتر حمیدی در ادامه افزود : وظیفه همه دانشجویان و فارغ التحصیلان این است که برای کشور عزیزمان و ارتش جمهوری اسلامی ایران موثر و موجب پیشرفت روز افزون آن  باشید. حضور و خدمت شما عزیزان در نهاد مقدس ارتش  برکات زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت ، چرا که در آن شما عزیران با اشخاص دردمندی سر وکار داشته که دعای خیر آنان سریع برآورد می شود که این دعاها بدون شک در زندگی شما ها تاثیرگذار است. امیدوارم نگاهتان مقدس باشد و همواره در برطرف نمودن نیاز و مشکلات بیماران نهایت سعی و توان خود را به کار برید . به خدا توکل کنید و وظیفه شناسی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و به آینده امیدوار باشید چرا که آینده برای شما عزیزان است.

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش در پایان با اشاره به حماسه روز 16 آذر خاطر نشان کرد: 16 اذر ، روز دانشجو همانند ستاره درخشان در تاریخ این مرز وبوم می درخشد و ماندگار خواهد بود  چرا که یادآور شهیدان گرانقدری است  که در نهایت خفقان با بیزاری از استکبار به مبارزه با آنان  بر خواسته و در راه اسلام ،  میهن و استقلال جان خویش را فدا نمودند.

در این مراسم به دانشجویان برتر علمی و نظامی درجات ستوان یکم ، ستوان دوم و ستوان سوم اهداء و در پایان مراسم ، سوگند و احترام به پرچم جمهوری اسلامی ایران  برگزار شد