بازدید امیر دریادار حبیب الله سیاری از دانشکده های پرستاری و دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آجا

معاون هماهنگ کننده و رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشکده پرستاری و دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آجا حضور یافت و از قسمت های مختلف از جمله پروژه های نیمه تمام آموزشی ، درمانی و کلاسها و خوابگاههای  دانشجویان بازدید کرد.

در این مراسم امیر دریادار  سیاری طی سخنانی با تاکید بر اهمیت سلامت جسمی و روحی کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : دانشگاه علوم پزشکی ارتش به جز تعلیم و تربیت پزشکان و کادر درمانی مورد نیاز در ارتش به پرورش دانشجویانی از دیگر  نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی و وزارت دفاع می پردازد که این موضوع بسیار با اهمیت و ارزشمند و نشان از اتحاد و همدلی در بین نیروهای مسلح ایران اسلامی است. همه نیروهای مسلح باید یکدل و متحد باشند چرا که دشمن با استفاده از راههای مختلف در صدد ایجاد نفاق و تفرقه در بین نیروهای مسلح است و این همدلی باعث شکست آنان و پیروزی ما خواهد بود.

ایشان در ادامه با اشاره به اقدامات عمرانی و خریداری تجهیزات مورد نیاز در بخش بهداشت و درمان آجا افزود : هدف گذاری ما این است که توانمندی و سطح علمی بهداشت و درمان ارتش را بالا ببریم و بازدید های اخیر در مسیر رسیدن به اهداف مورد نظر است . ارتقاء علمی و معنوی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارتش برای ما بسیار با اهمیت است چرا که سلامتی کارکنان و خانواده های محترم آنان به سامانه بهداشت و درمان بستگی دارد.

امیر دریادار سیاری در پایان خاطرنشان کرد : دانشگاه علوم پزشکی ارتش دانشجویانی را تربیت می کند که در آینده پزشکانی خواهند بود که در مرحله اول یک نظامی هستند و این پزشکان در مناطق نظامی ، جنگ ها و اردوگاه های آموزشی حضور خواهند داشت پس این موضع در مقایسه با سایر دانشگاهها و دانشجویان سراسر کشور بسیار متفاوت است چرا که دانشجویان دیگر دانشگاهها این شرایط را ندارند.