مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید و قدیم دانشگاه علوم پزشکی آجا برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید و قدیم دانشگاه علوم پزشکی آجا با حضور فرماندهان ، مسئولان و کارکنان بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی اجا با سخنرانی امیر دریادار دکتر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد آجا در سالن جلسات معاونت بهداشت ، امداد ، درمان و آموزش پزشکی آجا برگزار شد.

در این مراسم امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد آجا ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان طی سخنانی با تاکید بر اخلاق حسنه گفت : مهمترین رکن و اساس یک سازمان نیروی انسانی آن سازمان است اگر سازمانی می خواهد پیشرفت و تحول داشته باشد نیازمند نیروی انسانی سالم، کارآمد ، مجرب ، دلسوز و با تقوا می باشد ارتش جمهوری اسلامی ایران هم برابر ماموریت های محوله نیازمند نیروی انسانی سالم با خصوصیات و رفتار حسنه است.

وی با اشاره به اهمیت سامانه بهداشت درمان در جذب نیروی انسانی سالم و کار آمد در ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود : جذب نیروی انسانی سالم و مطلوب  از وظایف و ماموریت های سامانه بهداشت درمان آجا است که  نشان از  اهمیت این سامانه در آجاست همچنین از وظایف مهم دیگر این سامانه درمان بیماران و پرورش کادر درمانی متخصص است لذا  برای داشتن یک نیروی کارآمد نیازمند یک سامانه بهداشت و درمان قوی ، با علم ، با تعهد و با ایمان هستیم.

معاون هماهنگ کننده آجا با تاکید بر پرورش دانشجوی با ایمان ، با تقوا ، متعهد ، به روز و با سطح علمی بالا در دانشگاه علوم پزشکی آجا خاطر نشان کرد : نیروی انسانی مورد نیاز سامانه بهداشت و درمان آجا در دانشگاه علوم پزشکی آجا پرورش می یابد واین نشان از اهمیت بالای این دانشگاه است  . پرورش دانشجوی متعهد و با تقوا مورد نظر و تاکید است البته در کنار آن دانشجویان این دانشگاه  باید از نظر علمی و پژوهشی نیز بالاترین سطح علمی و آموزش را دارا باشند . کسب افتخارات در زمینه های علمی ، پژوهشی و همچنین ارتقاء رتبه دانشگاه در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور کمترین انتظار از این دانشگاه می باشد  .

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پزشک علیرضا خوشدل فرمانده سابق دانشگاه علوم پزشکی در مدت تصدی مسئولیت قدردانی و امیر سرتیپ دوم پزشک رامین حمیدی فراهانی به عنوان فرمانده دانشگاه علوم پزشکی آجا منصوب گردید.

 

 امیر سرتیپ دوم پزشک رامین حمیدی فراهانی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی آجا، طی حکمی سرهنگ پزشک دکتر ابراهیم حضرتی را بعنوان جانشین دانشگاه منصوب نمودند.

 

همچنین طی حکمی توسط امیر سرتیپ دوم پزشک رامین حمیدی فراهانی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش ، سرهنگ دکتر کوروش عباسیان بعنوان معاون امور اجرایی دانشگاه منصوب گردید.