با شهدای بهداشت و درمان

 

 وصیت نامه شهید سرلشکر دکتر عبدالله (ایرج) خسروی
از همه عزیزان به خصوص مادر عزیزم و پدرم و سایر دوستان خواهانم مرا حلال کنند و به جان امام دعا کنند و چشم بسته هم که شده از او پیروی کنند که صلاح دنیا و آخرت شماست..
مادر عزیزم : هیچ کس در دنیا به درد تو نمی خورد . توجهت به خدا باشد و پسران دیگرت را هم تشویق کن که در راه امام حسین (ع) قدم زنند و حتی در راه آن حضرت ، شهید شوند . بیاییم عزت بگیریم و جان خود را در راه پیروزی و سربلندی اسلام فدا کنیم.
حدیث روز


اخبار

دسته بندي اخبار
  آرشيو اخبار

نگاه و مطالب روز

دسته بندي اخبار
     
 
تاریخچه سازمان عقیدتی سیاسی 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۵/۲۲ 
۱۹:۳۴:۱۰
 
     
  آرشيو اخبار


کلام رهبری

 

در ماه رمضان - تلاوت قرآن را از یاد نبرید. قرآن نباید از زندگیتان حذف شود. تلاوت قرآن را حتماً داشته باشید؛ هر چه ممکن است. تلاوت قرآن هم با تأمل و تدبر اثر میبخشد. تلاوت عجله‌یی که همین‌طور انسان بخواند و برود و معانی را هم نفهمد یا درست نفهمد، مطلوب از تلاوت قرآن نیست؛ نه این‌که بی‌فایده باشد - بالاخره انسان همین‌که توجه دارد این کلام خداست، نفس این یک تعلق و یک رشته‌ی ارتباطی است و خود همین هم مغتنم است و نباید کسی را از این‌طور قرآن خواندن منع کرد لیکن تلاوت قرآنی که مطلوب و مرغوب و مأمورٌبه است، نیست. تلاوت قرآنی مطلوب است که انسان با تدبر بخواند و کلمات الهی را بفهمد، که به نظر ما میشود فهمید. اگر انسان لغت عربی را بلد باشد و آنچه را هم که بلد نیست، به ترجمه مراجعه کند و در همان تدبر کند؛ دو بار، سه بار، پنج بار که بخواند، انسان فهم و انشراح ذهنی نسبت به مضمون آیه پیدا میکند که با بیان دیگری حاصل نمیشود؛ بیشتر با تدبر حاصل میشود؛ این را تجربه کنید. لذا انسان بار اول وقتی مثلاً ده آیه‌ی مرتبط به هم را میخواند، یک احساس و یک انتباه دارد؛ بار دوم، پنجم، دهم که همین را با توجه میخواند، انتباه دیگری دارد؛ یعنی انسان انشراح ذهن پیدا میکند. هرچه انسان بیشتر انس و غور پیدا کند، بیشتر میفهمد؛ و ما به این احتیاج داریم.


لینکهای مرتبط

 
 
 

اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

4 3
شنبه يکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
امروز: 27/5/1397
رويدادهاي روز رويدادهاي هفته رويدادهاي ماه
   
   
   
يادداشت روزانه: [ویرایشمخفي] [ثبت تغييرات]

هيچ اطلاعاتي وجود ندارد
   
  
 
 
   
  

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7

مقالات تحقیق

دکتر آناهیتا علیزاده

moai game platform center

تجهیزات دندانپزشکی